Informace o Společnosti

Charitativní Adventní Trh

01.12 - 03.12.2023

Připojte se k nám na našem charitativním adventním trhu, kde spojujeme komunity, abychom šířili radost a přinesli užitek.

Kdo jsme

Jsme oddaná skupina dobrovolníků z nadačního fondu Act for Others, která vytváří zajímavé eventy a podporuje znevýhodněné skupiny. Od roku 2016 pořádáme akce, jako je Charitativní vánoční trh, abychom šířili sváteční náladu a pomáhali.

V současné době podporujeme Sdružení Neratov prostřednictvím nabídky příležitostí pro zdravotně postižené a vzdělávání dětí s postižením v dříve opuštěné vesnici.

V minulosti jsme spolupracovali s organizacemi, jako je Chance 4 Children, a podporovali vzdělávací a profesní programy. Spolupracovali jsme také s Maltézskou pomocí, o. p. s., která pomáhá poskytovat péči rodinám s různými potřebami. Společně se snažíme dělat prospěšné aktivity pro ty, kteří to potřebují.

Mise

Naším posláním je propagovat a podporovat charitativní aktivity ve prospěch osob bez domova, znevýhodněných dětí, nezaměstnaných a sociálně slabých skupin a zároveň přispívat na činnost vhodných institucí a sociálních projektů.

Vzájemné výhody: Proč byste nás měli podpořit

Hledáte smysluplný způsob, jak vyjádřit vděčnost nejen svým zákazníkům, ale i zaměstnancům? Přemýšlíte, jaký vánoční dárek by jim udělal radost na duši? Zvažte nákup vstupenek na charitativní adventní trh!

Není to jen vstupenka na kouzelný večer - je to příležitost podpořit ušlechtilou věc a mít příznivý vliv. Výběrem tohoto jedinečného dárku uděláte nejen dobrý skutek, ale také zajistíte příjemný zážitek pro své klienty/zaměstnance. Pojďme společně šířit radost, měnit věci k lepšímu a vytvářet nezapomenutelné vzpomínky na charitativním adventním trhu!

Akce

Připojte se k nám na Charitativní adventní trh 2023 v hotelu The Mozart Prague, kde místní prodejci představí své výrobky, chutné jídlo, svařené víno a mnoho dalšího! Vychutnejte si živou hudbu, kterou předvede několik pěveckých sborů, a prohlédněte si jedinečné vánoční dárky a navažte kontakty v okouzlujícím prostředí. Vdechněte sváteční náladu svým klientům a zaměstnancům a podpořte tak na oplátku pozitivně motivovanou a sváteční pracovní atmosféru.

Když se zúčastníte našeho charitativního adventního trhu, zažijete nejen příjemnou a jedinečnou událost, ale navíc přispějete k dobrému výsledku, protože veškerý výtěžek půjde přímo na charitativní účely a podpoří ty, kteří to potřebují.

Balíček 1

20 - 40 Vstupenek

 • 20-40 jednodenních vstupenek na adventní trh (od 1. prosince 2023 do 3. prosince 2023).
 • 20-40 poukazů na hřejivé a aromatické svařené víno.
 • Vychutnejte si slavnostní adventní hudební program po celou dobu konání akce.

320 Kč/ Vstupenka - Lze uplatnit slevu na dani

Balíček 2

40 - 60 Vstupenek

 • 40 - 60 jednodenních vstupenek na adventní trh (od 1. prosince 2023 do 3. prosince 2023).
 • 40-60 poukazů na hřejivý a aromatický zážitek ze svařeného vína.
 • Vychutnejte si slavnostní adventní hudební program v průběhu celé akce.
 • Získejte exkluzivní 10% slevu na jakoukoliv akci pořádanou v The Mozart Hotel Prague.
 • Vylepšete svůj zážitek díky VIP vstupu pro 2 osoby.

320 Kč/ Vstupenka - Lze uplatnit slevu na dani

Balíček 3

60 - 100+ Vstupenek

 • 60 -100 + jednodenní vstupenky na adventní trh (od 1. prosince 2023 do 3. prosince 2023).
 • 60 - 100 + poukazů na hřejivý, aromatický zážitek ze svařeného vína.
 • Užijte si slavnostní adventní hudební program po celou dobu akce.
 • Získejte exkluzivní 10% slevu na jakoukoliv akci pořádanou v hotelu The Mozart Hotel Prague.
 • Pozvedněte svůj zážitek díky VIP vstupu pro 10 osob.
 • Užijte si komplexní Teambuilding a semináře pro 14-20 osob, které zahrnují 20% slevu na ubytování, 10% slevu na jídlo a nápoje a bezplatné využití prostor Neratova, doplněné o bezplatné workshopy pořádané Neratovem.

320 Kč/ Vstupenka - Lze uplatnit slevu na dani

Ať už si vyberete jakýkoli balíček, cena vstupenky zůstává 320 Kč, přičemž celý výtěžek půjde na dobrou věc. Z vaší investice lze uplatnit slevu na dani.

Kontakt

Nerea Olabegoya
+420 773 735 191
info@actforothers.cz